Palivové pumpy

Sériové palivové pumpy jsou kompenzovány na tovární hodnoty.
Při úpravách motoru směřující k vyšším nárokům motoru na palivo ve spojení s regulátorem tlaku paliva, v optimálním nastavení, jsou často nezbytné performance palivové pumpy.
Disponují vyšším tlakem a průtokem paliva což má kladný vliv na nárůst výkonu.
Použití např. vždy když je třeba upravit poměr paliva a nasávaného vzduchu pro optimální palivovou směs ve spalovacím prostoru k maximálnímu efektu performance, tuning nebo racing úprav motoru.
Příliš málo vzduchu neboli příliš mnoho paliva způsobuje bohatou směs a rychlejší opotřebení válců, což vás stojí peníze. Příliš mnoho vzduchu neboli nedostatek paliva způsobuje chudou směs, která snižuje výkon a způsobuje, že se motor nadměrně zahřívá a můžete snadno zničit písty.
Navýšením tlaku paliva u atmosférických motorů docílíte např. lepšího rozprachu z palivových trysek, vhodné použití také při přestavbě na karburátory, zvětšování škrtících klapek, při. performance úpravách vedoucích k navýšení otáček motoru.
U přeplňovaných motorů při zvyšování tlaku turba, výměna za silnější turbo, výměna palivových trysek, vstřikovacích lišt apod.
Podceníte-li dostatčený přísun paliva při těchto úpravách, může dojít k přísunu chudé směsi což má za následek nevratné poškození důležitých částí motoru nebo destrukci celého motoru.

Nahlédněte do nabídky:Mobil: +420 725 626 276      Po-Pá 9-18 hod
E-mail: info@tuning-garage.cz